CZ/EN

Aktuality

PRIMAPOL-METAL-SPOT s.r.o. nabízí pracovní pozici

Publikováno: 18. 05. 2018

Velkoobchod s hutním materiálem, výroba z technických plastů PRIMAPOL-METAL-SPOT s.r.o. nabízí obsazení pracovní pozice: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Co vás čeká

Obchodní činnost směřující k prodeji hutních materiálů, optimalizace skladu svěřeného sortimentu.

V současné době otevíráme nové ODDĚLENÍ KONSTRUKČNÍCH A UŠLECHTILÝCH OCELÍ. Pro tuto pozici hledáme Obchodního Zástupce, který bude umět oslovit stávající i nové zákazníky v této komoditě, pomůže s efektivním nastavením skladových zásob a bude aktivní v optimalizaci svěřeného úseku. Očekáváme podporu v technických otázkách při prodeji nové komodity stávajícím zákazníkům - potenciál již zavedených odběratelů ostatních komodit HM, které obchodujeme již déle než 20 let –  NEREZ, HLINÍK a DALŠÍ BAREVNÉ KOVY, TECH. PLASTY, TITAN .

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Požadujeme ideálně orientaci v problematice konstrukčních ocelí, jak z pohledu technického povědomí, tak z hlediska obchodních zkušeností v této komoditě. Pakliže nedisponujete těmito znalostmi, nabízíme možnost zaučení.

Výhodou bude, pokud budete umět

Hledáme do týmu pracovníky se zdravým sebevědomým, kteří umějí táhnout za jeden provaz .... Uchazeč nemusí být přímo z obchodní společnosti, může mít zkušenosti z oblasti nákupu HM, případně konstrukce , s touhou prosadit se na pozici OZ. Pro ambiciózní, kteří se v oblasti hutních materiálů nepohybují, ale mají přirozený "drive" nabízíme zaškolení.

Co vám můžeme nabídnout

Na této pozici nabízíme uchazeči možnost kompletní realizace ve vybudování nového obchodního střediska s vysokým očekávaným potenciálem. K této vizi nabízíme silnou společnost dosahující společně s pobočkami v zahraničí bezmála desetimiliardového obratu! V případě dobrých výsledků nabízíme možnost profesního růstu. Standardem na této funkci je sl. vůz i pro soukr. účely a podobné benefity. V případě dobrých výsledků, velmi zajímavé finanční ohodnocení.

Informace o pozici

Místo pracoviště: Pletený Újezd u Kladna
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, 13. plat
V PŘÍPADĚ VAŠEHO ZÁJMU KONTAKTUJTE: Ing. Oliverius, e-mail: office@primapol.cz, tel.: 315 817 120, www.primapol.cz