Přednáška Engineering Student Club

Publikováno: 23. 03. 2018

Engineering Student Club pořádá odbornou přednášku – Prospon: 3D tisk a chytré implantáty.

Přijďte se dozvědět, jak se vyvíjejí high-tech implantáty a využívá 3D tisk v medicíně. Přednášet bude Ing. Zdeněk Čejka z firmy Prospon. Uslyšíte o:

• Chytrých protézách detekujících infekce
  • Kostních a kloubních náhradách na míru
  • Výrobě nástrojů pro nejsložitější operace

O firmě Prospon:
Zabýváme se vývojem, výrobou i distribucí ortopedických a traumatologických implantátů, nástrojů i dalších zdravotnických prostředků jako jsou zevní fixatéry, kloubní náhrady, vnitřních páteřních fixatérů, implantátů a nástrojů pro plastiky zkřížených vazů, individuálních onkologických náhrad všech lidských kloubů i částí kostí a dalších výrobků určených pro zdravotnictví.

Přednáška proběhne, v úterý 27. března 2018 na Fakultě strojní ČVUT v Praze, Technická 4, Praha 6, posluchárna 366 (3. patro), od 17.45 hodin.

Sledujte informace na stránce události na Facebooku Engineering Student Club - ESC