Konference STČ 2018

Publikováno: 19. 03. 2018

Vážené studentky, vážení studenti,

rádi bychom Vám dali na vědomí, že se kvapem blíží datum konání konference Studentské tvůrčí činnosti (STČ), která se koná pravidelně každý rok na naší fakultě. Letošní ročník proběhne 11. 4. 2018. Je to den, na který je vyhlášeno děkanské volno, a to právě proto, aby se kdokoliv z Vás mohl konference zúčastnit nebo se na ní alespoň přišel podívat. Konference je pořádána pro studenty bakalářského, navazujícího magisterského i doktorského studijního programu. Jejím cílem je umožnit Vám prezentovat výsledky práce, které se věnujete při zpracování svých bakalářských, diplomových či doktorských témat nebo v rámci jiné vědecko-výzkumné činnosti na fakultě.

Konference je sponzorována řadou firem, díky čemuž mohou být nejlepší studenti v jednotlivých sekcích odměňováni finančními a věcnými dary (v loňském roce bylo odměněno v každé sekci pět nejlepších autorů věcnými dary i finančními částkami 5000 Kč, 3000 Kč, 2000 Kč, 1500 Kč, 1000 Kč).Zástupci některých firem pak navíc vyhlásili své vlastní vítěze, které odměnili dle vlastního hodnocení prací. Všichni studenti bakalářského či navazujícího magisterského studia, kteří na konferenci vystoupili, získali částku 1000,- Kč za samotnou účast na konferenci. I v letošním roce bychom rádi v daném trendu pokračovali.

Zvažte proto, prosím, zda se letošního ročníku nechcete zúčastnit i Vy. Určitě je to zajímavá možnost, jak si vyzkoušet prezentaci před publikem, ukázat se různým firmám a v neposlední řadě ukázat všem na fakultě něco, na čem pracujete.

Přihlásit se můžete do neděle 18. 3. 2018 (s ohledem na brzký termín budou přijímány přihlášky i v první polovině příštího týdne). Pro přihlášení na konferenci je třeba vyplnit v registračním systému konference název příspěvku, vedoucího práce a přidat krátkou anotaci (pouze několik řádků textu). Plný text Vašeho příspěvku stačí dodat do konce března. Bližší informace jsou uvedeny na internetových stránkách konference:
Doufáme, že se s Vámi potkáme v dubnu na konferenci v co největším počtu!

S pozdravem a přáním hezkého dne

Jiří Moravec