Přednáška Engineering Student Club

Publikováno: 11. 03. 2018

Engineering Student Club pořádá odbornou přednášku – AGC Automotive: Autosklo jako designový a funkční prvek

Tentokrát se můžete těšit na firmu celosvětového významu i jména AGC Automotive, která se zabývá vývojem a výrobou autoskel pro značky jako jsou Škoda Auto, BMW, Porsche, Toyota, Peugeot, Citroen, Ford a další. Každé třetí auto na světě jezdí se skly právě od AGC Automotive.

Přednášet budou odborníci z českého zastoupení AGC Chudeřice.

Můžete se těšit na:

• představení společnosti
  • nejnovější trendy ve vývoji autoskel
  • praktickou ukázku skla s ovladatelnou propustností světla a tepla
  • příležitosti a možnosti spolupráce pro studenty FS ČVUT

Součástí přednášky bude také představení oboru Výrobní a materiálové inženýrství Fakulty strojní ČVUT v Praze.

Přednáška proběhne, v úterý 13. března 2018 na Fakultě strojní ČVUT v Praze, Technická 4, Praha 6, posluchárna 366 (3. patro), od 17.45 hodin.

Sledujte informace na stránce události na Facebooku Engineering Student Club - ESC