Přednáška Engineering Student Club

Publikováno: 23. 02. 2018

Engineering Student Club pořádá odbornou přednášku – Závodní motory vozů Fabia R5.

Na co se těšit?

• Vítěznou Fabii R5 před vstupem do fakulty – komentovaná prohlídka po přednášce
  • Excelentní přednášku Dr. Andrey Hlaváček, vedoucí oddělení Závodních motorů Škoda Motorsport
  • Navigátora Pavla Dreslera, českého šampiona v rally

Škoda Auto je jednou z nejstarších a stále fungujících společností vyrábějící automobily. Již od počátku svého vzniku Škoda prezentuje své technické zkušenosti svých produktů v motoristickém sportu. Tradiční sportovní disciplínou vozů Škoda je rally. Jaká úskalí (a to nejen technická) bylo nutné překonat při vývoji motoru do vozu Škoda Fabia R5 Vám přijde prezentovat Dr. Andrea Hlaváček ze Škody Motorsport.

Andrea Hlaváček absolvovala inženýrské a doktorské studium na TU v Liberci v oboru spalovacích motorů a aplikované mechaniky. Své zkušenosti sbírala u značek jako Škoda, AUDI a Volkswagen. V současné době vede oddělení Kvality a závodních motorů ve Škoda Motorsport.

Přednáška proběhne, v úterý 27. února 2018 na Fakultě strojní ČVUT v Praze, Technická 4, Praha 6, posluchárna 366 (3. patro), od 17.45 hodin.

Sledujte informace na stránce události na Facebooku Engineering Student Club - ESC