Přípravný kurz z matematiky pro přijímací zkoušky

Publikováno: 12. 02. 2018

Ústav technické matematiky ve spolupráci s vedením fakulty pořádá Přípravný kurz z matematiky pro přijímací zkoušky do bakalářské etapy studia na FS ČVUT v Praze.

Náplň kurzu odpovídá okruhům k přijímací zkoušce z matematiky a bude vycházet cíleně z obsahu testů u této zkoušky. Zaměří se především na ty partie středoškolské matematiky, v nichž dlouhodobě zjišťujeme opakující se kritické neznalosti vedoucí k neúspěchům u zkoušek z matematiky v bakalářském studiu.

Kurz proběhne celkem v osmi lekcích v období

7. března až 25. dubna 2018 od 16.30 do 18.00 hodin
v posluchárně FS ČVUT T4:C2-337 v Dejvicích

Do kurzu není třeba se hlásit předem. Zápis proběhne před zahájením kurzu v úterý dne 7. března 2018 od 16.00 hodin.

Cena kurzu je 800 Kč. Účastníci uhradí tuto částku při registraci, která proběhne přímo na místě v učebně T4:C2-337 (3. patro) před zahájením první lekce.

Prohlédněte si požadavky a vyzkoušejte si své znalosti z matematiky!!!
Okruhy k přijímacím zkouškám a vzorový test jsou k dispozici na
nebo přímo v tomto dokumentu.

V případě problémů zvažte svoji účast na přípravném kurzu, kde si doplníte chybějící znalosti potřebné pro zvládnutí přijímacích zkoušek, ale i pro zvládnutí předmětu Matematika I v 1. semestru studia.

Kontaktní osoby:
Za Ústav technické matematiky: doc. RNDr. František Mráz, CSc., Frantisek.Mraz@fs.cvut.cz
Za vedení FS ČVUT v Praze: doc. Ing. Jan Řezníček, CSc., Jan.Reznicek@fs.cvut.cz

Leták ke kurzu najdete zde.