Navštivte nás na veletrhu Gaudeamus

Publikováno: 15. 01. 2018

Vyberte si tu nejlepší vysokou školu jednoduše během jednoho dne. Že to nejde? Přijďte na Gaudeamus do Prahy a my vás přesvědčíme o opaku! Najdete nás na výstavišti v Praze-Letňanech od 23. do 25. ledna 2018 – hala č. 4, stánek č. 57 – ČVUT v Praze.

Dopoledne 23. ledna 2018 si na našem stánku můžete promluvit přímo s děkanem Fakulty strojní ČVUT v Praze, prof. Michaelem Valáškem, i se studenty, kteří se rádi podělí o svoje zkušenosti.

V přednáškovém sále můžete také navštívit prezentace jednotlivých škol včetně naší fakulty, kde se dozvíte maximum informací o nabídce studia i o všem ostatním co naše škola nabízí.
23. 1. 2018 v 10.15 hodin začíná prezentace děkana Fakulty strojní ČVUT v Praze prof. Michaela Valáška.

V následujícím týdnu můžete získat informace přímo na „Dnech otevřených dveří Fakulty strojní ČVUT v Praze “, 31. ledna 2018 v pražských Dejvicích (Technická 4, Praha 6) a 1. února 2018 v budově fakulty na Karlově náměstí 13 (Praha 2).