Nabídka spolupráce pro studenty v rámci start-up projektu

Publikováno: 05. 12. 2017

ELECTRIC PARK s.r.o. nabízí spolupráci pro studenta vyšších ročníků v rámci start-up projektu, jehož úkolem je vývoj konečného produktu v oblasti ukládání elektrické energie (ESS), postaveného na nové technologii bateriových článků. Aktuálním krokem je vyspecifikování nároků na management bateriového stringu, návrh a design prototypu BMS.

ELECTRIC PARK s.r.o. nabízí navázání spolupráce v rámci projektu se spolehlivým a cílevědomým studentem, který by se rád na projektu podílel v rámci své diplomové, případně disertační práce, s výhledem stát se součástí týmu po ukončení studia.

ELECTRIC PARK s.r.o. nabízí:

1. Přiměřené finanční ohodnocení
  2. Zázemí prototypové výrobní linky, případně laboratoře
  3. Získání praktického vhledu do dynamicky se rozvíjejícího trhu
  4. Možnost stát se členem týmu a podílet se na aktivitách týkající se oblasti technologií udržitelné energetiky a elektromobility.

Kontakt:

Tomáš Bílek / CTO