Doporučeno zaměstnavateli 2017

Publikováno: 09. 11. 2017

ČVUT v Praze získala 1. místo v soutěži „Škola doporučená zaměstnavateli 2017“. Fakulta strojní ČVUT v Praze obsadila v této soutěži 2. místo, stejně jako v minulém roce.

Slavnostní předání ocenění Škola Doporučená zaměstnavateli 2017 proběhlo 8. listopadu v Betlémské kapli. V hlasování, kterého se mohou zúčastnit firmy s více než 10 zaměstnanci, obhájila Fakulta strojní ČVUT v Praze loňské 2. místo před vítěznou brněnskou VUT. Z rukou Pavla Huláka, ředitele Klubu zaměstnavatelů, který anketu pořádá, převzal diplom děkan Fakulty strojní ČVUT v Praze prof. Michael Valášek. V součtu všech fakult pak ČVUT v Praze dokonce s velkým náskokem zvítězila, přičemž největším počtem bodů k tomuto úspěchu přispěli právě strojaři.

Aktuality/11_2017/skola_dop_zam_FS_2017.jpgAktuality/11_2017/skola_dop_zam_cvut_2017.jpgSoutěž „ŠKOLA DOPORUČENÁ ZAMĚSTNAVATELI“ pořádá Klub zaměstnavatelů České republiky a přední zaměstnavatelé v ní hodnotí fakulty vysokých škol podle kvality jejich absolventů. Fakulty vysokých škol hodnotilo 230 významných zaměstnavatelů z celé České republiky. Do hlasování se zapojily firmy ŠKODA AUTO, ČEZ, Česká pošta, FOXCONN, Robert Bosch, AGC, ArcelorMittal Ostrava, O2, T-Mobile, Siemens, Continental a další přední zaměstnavatelé.