Zvoníčkova nadace – vyhlášení výsledků 23. ročníku soutěže

Publikováno: 31. 10. 2017

Správní rada Zvoníčkovy nadace schválila na základě návrhu hodnotitelské komise pod vedením prof. Ing. Tomáše Vyhlídala, Ph.D. výsledky 23. ročníku soutěže Zvoníčkovy nadace o nejlepší diplomové práce magisterského studijního programu Fakulty strojní ČVUT v Praze obhájené v období únor a září 2017.

Hodnotitelská komise posoudila celkem 34 diplomových prací přihlášených do soutěže ve vyhlášených pěti tematických skupinách soutěže. Výsledky soutěže najdete zde. Poster s výsledky najdete zde.

Jedním z partnerů soutěže je delší dobu také Thomas Morel, který nedávno věnoval Fakultě strojní ČVUT v Praze štědrý dar 1 milion amerických dolarů na rozvoj výzkumu automotive technologií - informace najdete zde.

partneri_FS/Morel/morel_foto.jpgPříkladem dlouhodobé podpory Thomase Morela je ocenění nejlepších diplomových prací v kategorii Automobily – Cena Josefa Božka, v soutěži o nejlepší diplomové práce obhájené na Fakultě strojní ČVUT v Praze v 17. až letošním, 23. ročníku soutěže Zvoníčkovy nadace!