HILL INTERNATIONAL, s.r.o. nabízí pracovní pozici

Publikováno: 14. 09. 2017

• Chcete si vybudovat kariéru ve strojírenství?
  • Zajímá Vás oblast plánování a řízení kvality?
  • Chcete se školit v zahraničí?
  • Máte chuť uplatnit a rozvíjet své jazykové znalosti?

Nepromeškejte výjimečnou příležitost pro absolventy/studenty posledních ročníků:

PROJECT ENGINEER APQP

Pro světového výrobce mechanických upevňovacích komponent a systémů, švýcarskou společnost se zastoupením v 70 zemích světa, nyní hledáme pro závod v Turnově absolventy, případě studenty posledního ročníku, kteří mají zájem o kariéru v oblasti plánování a zajištění kvality. Společnost Vám poskytne zaškolení v mateřském závodě ve Švýcarsku, které je plánované po dobu dvou let. Pro absolventy, kteří nechtějí vycestovat na delší dobu do zahraničí, nabízí společnost možnost pracovat hned v závodě v Turnově.
Součástí Vaší pracovní náplně bude:

• řízení projektů od objednávky až po zavedení výrobku do sériové výroby podle postupů APQP, včetně plánování projektů a kontroly jejich realizace
  • příprava technické dokumentace a úprava stávajících dokumentů tak, aby byly v souladu s postupy APQP
  • kontakt se zákazníky v případě změn v průběhu realizace projektu, řešení zákaznických připomínek, poradenství během zákaznických auditů
  • komunikace s výrobním ředitelem, s distribucí, s vývojáři, konstruktéry a dalšími kolegy s cílem zavádět standardy APQP co nejefektivněji
Společnost nabízí:
  • možnost dalšího profesního růstu
  • prostředí moderního výrobního závodu a přátelskou atmosféru
  • příspěvky a podpora dalšího vzdělávání
  • zajímavé finanční ohodnocení, 13. plat a bonusy dle výsledků
  • penzijní připojištění, příspěvky na stravu

• Máte dobrou znalost angličtiny?
  • Jste proaktivní, iniciativní, samostatný a rozhodný?
  • Studujete nebo jste právě dokončil/a technický obor?

Pokud odpovídáte ano, neváhejte nám poslat svůj životopis. V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Projekt vede Mgr. Ivana Pavlíčková, Senior Consultant, tel. 222 252 999, email: ipavlickova@hill-praha.cz

Vámi zaslané dokumenty považujeme za přísně důvěrné.