Schůzka studentů nominovaných v rámci programu Erasmus+

Publikováno: 13. 06. 2017

27. 6. 2017 se od 14.00 hodin koná na Fakultě stavební ČVUT v Praze v posluchárně D1122, informační schůzka pro všechny studenty, kteří byli v rámci programu Erasmus+ nominovaní k výjezdu do zahraničí v ak. roce 2017/2018.

Kromě jiného dostanete důležité informace týkající se výše stipendia, podpisu účastnické smlouvy, dokumentace potřebné k podpisu teto smlouvy, dalších dokumentu nutných pro zdárný průběh studijního pobytu a jeho zakončení atd.

Pokud jste již od zahraničního partnera dostali dopis potvrzující přijetí a/nebo potvrzeny learning agreement a k nám jste tyto dokumenty zatím nedodali, přineste prosím kopii na tuto schůzku.

Těm z vás, kteří se schůzky nezúčastní, doporučuji, aby se důkladně seznámili se vsemi informacemi o programu Erasmus+ na rok 2017/2018 na https://portal.cvut.cz . Stránky budou na základě informaci z EU a NA aktualizovány a také tam bude oznámeno, kdy budeme moci začít podepisovat účastnické smlouvy. Rezervovat si termín podpisu smlouvy bude možné pouze osobně nebo telefonicky.