Setkání studentů středních škol StreTech 2017

Publikováno: 12. 06. 2017

7. června 2017 proběhla na Fakultě strojní ČVUT v Praze prezentace prací studentů středních škol v oblasti středoškolské techniky – StreTech 2017. V rámci této akce se sešli také zástupci středních škol s rektorem ČVUT v Praze prof. Petrem Konvalinkou, děkankou Fakulty stavební prof. Alenou Kohoutkovou, děkanem Fakulty strojní prof. Michaelem Valáškem a proděkanem Fakulty elektrotechnické doc. Ivanem Jelínkem.

Setkání a prezentace prací studentů středních škol se konalo letos už po jedenácté. Studenti středních škol z celé ČR předvedli na půdě Fakulty strojní ČVUT v Praze své prezentace z oblasti elektrotechniky, elektroniky, informatiky, strojírenství, stavebnictví, architektury, biomedicíny, chemie, fyziky, ekonomie a společenských věd. Informaci o konferenci StreTech najdete zde.