Přednáška Asociace strojních inženýrů – A.S.I.

Publikováno: 26. 05. 2017

Asociace strojních inženýrů a S-klub Fakulty strojní ČVUT v Praze, pořádá v úterý 6. června 2017 od 15.00 hodin přednášku s diskusí:

Ing. MARTIN DANĚK, start-up ČVUT „Pokročilé PVD povlakování pro náročné aplikace“

Přednáška proběhne v konferenčním centru FS ( přízemí, místnost C1-17), Technická 4, Praha 6. Vstup volný.

Anotace:
Fyzikální princip PVD povlakování, aplikace PVD technologií ve strojírenství, velmi pokročilé aplikace a materiály pro kosmický průmysl a inteligentní materiály.

Přednášející:
Ing. Martin Daněk (nar. 1986) vystudoval Fakultu strojní ČVUT v Praze v oboru přístrojová a řídící technika. V současné době dokončuje doktorandské studium na FEL ČVUT v Praze, obor aplikovaná fyzika, materiály. Ke studiu řídí start-up firmu na ČVUT a zabývá se komerčním PVD povlakováním.