Proběhly závody dračích lodí

Publikováno: 18. 05. 2017

17. 5. 2017 proběhl již 6. ročník závodu dračích lodí, který se uskutečnil v rámci Rektorského dne, v loděnici ČVUT v Praze – Malá Chuchle.

A jak to na závodech vypadalo? „Řezníčkova kravata“ a „Karlácká smrt“ to na Dračích lodích pořádně rozjeli! Letos se závod Dračích opět opravdu vydařil a Fakulta strojní u toho byla taky. Počasí bylo ukázkové, rozjížďkové jízdy trochu mokré a o to víc to všechno stálo za to. Nakonec jsme i na tu bednu dosáhli. Studentský tým „Řezníčkova kravata“ nakopnul svoje lodě a bylo z toho krásné 3. místo. Ale ani zaměstnanecká loď „Karlácká smrt“ nezahálela a svým soupeřům opravdu dala do těla.

Celý den se nesl opět ve znamení sportu, ale taky zábavy, stmelování týmů a pohody.

Už se těšíme na další ročník.