Road show Alfa Laval 2017

Publikováno: 28. 04. 2017

Vážené kolegyně, vážení kolegové,
Alfa Laval Vás, ve spolupráci s Fakultou strojní ČVUT v Praze, srdečně zve na odbornou přednášku:
Teorie přenosu tepla v deskových výměnících.

Setkání se studenty proběhne v prostorách před hlavním vchodem Fakulty strojní ČVUT v Praze v Dejvicích. Těšit se na nás můžete 15. 5. 2017 celý den. Přednáška se uskuteční na Fakultě strojní ČVUT v Praze, Technická 4, Praha 6 v učebně č. 262 (2. patro) od 10.00 hod.

Přednáška se bude zaměřovat na teorii přenosu tepla v deskových výměnících, na jejich konstrukci a hlavní rozdíly mezi trubkovými a deskovými výměníky.

Po přednášce budou mít všichni účastníci možnost nahlédnout do „dodávky“ Alfa Laval, seznámit se
s vybranými produkty a dozvědět se vice od odborníků v oblasti technologií přenosu tepla Alfa Laval.
Prezentované produkty:
  • Skládaný výměník T8
  • Deska T8 typ H
  • Deska T8 typ L
  • Pájený výměník CB62
  • AlfaNova AN52
  • Pájený výměník DOC
  • Stanice AquaFirst
  • Stanice AquaEfficiency
  • Stanice Micro STC
  • Stanice Mini ECO

Těšíme se na naše společné setkání s Vámi!
V případě jakýchkoli dotazů se obracejte na:
Michal Ekrt
Sales Support Team Leader