Proběhla Studentská noc 2017

Publikováno: 16. 03. 2017

Monkey Business neodvedli žádný „monkey business“

Trhákem v pořadí už čtvrté „Studentské noci“ na Fakultě strojní ČVUT v Praze počátkem uplynulého víkendu byl koncert Monkey Business. Nejen kvůli zájmu o vystoupení jejich či kapely Love You Honey Bunny, ale i z důvodů bezpečnosti byla kapacita letošního ročníku omezena na 1500 návštěvníků.

Ti se standardně rekrutují především z řad studentů školy. Akce je ale zároveň přístupná veřejnosti, a tak dorazili i mnozí zájemci o studium. Prostory fakulty, které si mohli prohlédnout třeba při nedávném Dni otevřených dveří, tak tentokrát zažili pro změnu v rozjařeném modu tanečním, nikoli pracovním.

„Mohli se díky tomu přesvědčit, že život studentský není jen o studiu a že pocit sounáležitosti s fakultou lze posilovat třeba i takovýmto způsobem,“ komentoval letošní Studentskou noc děkan fakulty prof. Michael Valášek, potěšený mimo jiné i bezproblémovým průběhem večera. „Ještě více by mě ale potěšilo, kdyby se projevil stejný zájem také o studium na naší fakultě. Nejzazší termín podání přihlášek se už navíc blíží – je to 31. března 2017.“