Zveme vás na Dny otevřených dveří

Publikováno: 09. 01. 2017

Co vás čeká?
  • Prohlídka Fakulty strojní ČVUT v Praze, včetně prohlídky vybraných pracovišť a laboratoří.
  • Seznámení s průběhem přijímacího řízení ke studiu.
  • Informace o studiu na naší fakultě.
  • Informace o perspektivách absolventů naší fakulty.
Další informace naleznete na Facebooku Strojarna.cz

1. února 2017 vám nabízíme 2 termíny pro návštěvu Fakulty strojní a to v 8.30, 11.00 hodin, kdy proběhne v posluchárně D2-256 přivítání děkanem prof. Michaelem Valáškem a přednáška pedagogického proděkana doc. Jana Řezníčka. Poté se můžete seznámit s některými ústavy a jejich laboratořemi, které sídlí v budově Fakulty strojní v Dejvicích.

Setkání zájemců o prezentaci FS ČVUT v Praze, proběhne v hlavní budově naší fakulty na adrese:
Technická 4, Praha 6 – Dejvice (stanice Dejvická, metro A).

Den otevřených dveří v Dejvicích končí ve 14.00 hodin.

2. února 2017 začne program od 9.00 hodin, kdy začíná v posluchárně A-214 přednáška proděkana pro pedagogiku doc. Jana Řezníčka. Poté následuje prohlídka a seznámení se s jednotlivými ústavy, které sídlí v budově Fakulty strojní na Karlově náměstí.

Setkání zájemců o prezentaci FS ČVUT v Praze, proběhne v budově Karlovo náměstí naší fakulty na adrese:
Karlovo náměstí 13, Praha 2 (stanice Karlovo náměstí, metro B).

Vybírejte už nyní ČÍM CHCETE BÝT !

Připravte si otázky a my vám na ně rádi odpovíme na dnech otevřených dveří 1. a 2. února 2017.