Visegrad Scholarship Program – VSP

Publikováno: 15. 12. 2016

Rádi bychom vás informovali o programu „Visegrad Scholarship Program - VSP“ pro magisterské, doktorské a jiné postgraduální studium (studijní nebo výzkumný projekt po magisterském studiu) s termínem pro podání žádostí do 31. 1. 2017.

Stipendia jsou ve výši 2,300 eur / semestr, navíc přijímající subjekt získá 1,500 eur / semestr za každého přijatého studenta.

VSP je určen pro studenty pocházejících ze států V4 (Česká republika, Maďarsko, Polsko, Slovenská republika) ke studiu / výzkumu v délce 1 nebo 2 semestry (5 nebo 10 měsíců) v jiném státě V4, v zemích západního Balkánu (Albánie, Bosna a Hercegovina, Černá Hora, Makedonie, Srbsko, Kosovo), nebo státech Východního partnerství EU (Bělorusko, Gruzie, Moldavsko, Ukrajina, Arménie, Ázerbájdžán).

Všechny potřebné informace o GSP lze nalézt na této webové stránce