Přednáška Engineering Student Club

Publikováno: 26. 10. 2016

Engineering Student Club vás zve na další zajímavou přednášku!
Tentokrát přijala pozvání společnost SWELL.

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost navštívit přednášku Ing. Jaromíra Kejvala, PhD., který je vedoucí útvaru zkoušek a simulací společnosti Swell. Společnost Swell se specializuje na vývojovou konstrukci a výpočty, vývojové zkušebnictví, vývoj a stavbu prototypů, nástrojů a přípravků.

Hlavním tématem přednášky bude vývojové zkušebnictví komponentů v oblasti vibračních zkoušek. Dále se bude přednáška týkat zkoušek vibrační odolnosti, zkoušek ve změněném klimatu, analýzy stavu dílů před a po zkouškách a další.

Tak neváhejte a přijďte v úterý 1. listopadu 2016 na Fakultu strojní ČVUT v Praze, Technická 4, Praha 6, do posluchárny 366 (3. patro), od 17.45 hodin.

Sledujte informace na stránce události na Facebooku Engineering Student Club - ESC