Buzola Bus Design nabízí pracovní pozici

Publikováno: 24. 10. 2016

Buzola Bus Design, s.r.o HLEDÁ DOKTORANDA / STUDENTA STROJNÍHO ZAMĚŘENÍ
Naše společnost přestavuje a upravuje minibusy zcela dle přání zákazníka. V předešlých letech jsme realizovali desítky přestaveb běžných minibusů na pohodlné až luxusní. Jde zejména o vozidla Mercedes-Benz SPRINTER, Mercedes-Benz Vito/Viano, Ford Transit, ale i Volkswagen nebo Iveco.
Nabízíme Vám možnost získat praxi, zkušenosti a dovednosti, které nejsou standardní a tím pádem širší uplatnění v automobilovém průmyslu.

Vaší náplní práce bude narýsovat důležité komponenty výroby ve spolupráci s vedoucím výroby.
V případě potřeby budete též pomáhat při přípravě cenových nabídek a rozpočtů na nové projekty.

Místo pracoviště: Jažlovice (u Rudné) – Středočeský kraj

Koho hledáme:

• studenta strojního zaměření vyššího ročníku
  • někoho, kdo umí dobře s počítačem
  • spolehlivého, ochotného a týmového kolegu

Co nabízíme:

• zázemí stabilní společnosti
  • práci na atraktivním a technologicky zajímavém projektu
  • zajímavou práci v přátelském pracovním týmu
  • prostor pro odborný a osobní rozvoj

Pokud máte zájem o výše uvedenou pracovní pozici a splňujete kvalifikační požadavky, zašlete nám prosím krátký životopis nebo zavolejte, rádi vám doplníme více informací k nabídce.

Těšíme se na případnou spolupráci.
Za společnost Buzola Bus Design, s.r.o (www.busdesign.cz):
Ing. Veronika Drymlová; M: +420 702 195 167; E: veronika@drymlova.com