Veletrh studia v zahraničí

Publikováno: 10. 10. 2016

Study Abroad Fair – veletrh studia v zahraničí se koná již pojedenácté ve školním kampusu v Dejvicích ve středu 26. 10. 2016 v Nové Budově ČVUT v Praze 6 (Thákurova 9, sídlo fakulty architektury a fakulty informačních technologií).

Veletrh studia v zahraničí pořádá International Student Club při ČVUT ve spolupráci s Oddělením zahraničních styků Rektorátu ČVUT v Praze. Celá tato akce se koná pod záštitou rektora ČVUT v Praze prof. Konvalinky.

Jedná se o každoroční akci, kde mají studenti vysokých škol příležitost prohlédnout si nejširší nabídku výjezdů do zahraničí doprovázenou mezinárodním kulturním programem. Společně s jazykovými a zahraničními kulturními institucemi, působícími na území České republiky, chceme formou přednášek a prezentačních stánků upozornit studenty na možnost vycestovat za studiem do zahraničí a také na možnost jazykové a kulturní přípravy.

Podrobnější informace o veletrhu jsou zde.