CZ / EN

Aktuality

IEEE RAS Summer School on Multi-Robot Systems 2026

Publikováno: 01. 06. 2026

Skupina Multirobotických systémů (MRS) z Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze pořádá ve dnech 29. 7. až 4. 8. 2026, letní školu IEEE RAS Summer School on Multi-Robot Systems 2026.

O odborný program se postarají odborníci v oblasti vzdušných robotických systémů z předních světových univerzit. Teorii v podobě přednášek doplní bohatá možnost networkingu se zahraničními studenty (očekáváme 250 zahraničních studentů).

Pro studenty ČVUT je účast na všech přednáškách zcela zdarma, s výjimkou doprovodného programu, laboratorních cvičení a praktických experimentů. Při úspěšném absolvování Letní školy budou studenti odměněni 2 ECTS.

Kapacita přednáškové místnosti je omezená, a proto budou zájemci přijímáni v pořadí dle registrace. Po jejím naplnění bude umožněna pouze online účast, na kterou je možné se registrovat i přímo. 
 

Registrace pro studenty ČVUT probíhá prostřednictvím tohoto formuláře: https://forms.gle/f52E5EPsTmCLgzv46  

V případě dotazů prosím kontaktujte skupinu MRS na e-mailu: mrs@fel.cvut.cz