Anketa ČVUT

Publikováno: 29. 06. 2016

Zúčastněte se na adrese anketa.cvut.cz !
Anketa bude otevřena cca koncem června, aby se mohli zúčastnit i končící studenti (ti, kteří v srpnu obhajují diplomovou práci).

Anketa probíhá na společném serveru pro celé ČVUT. Za anonymitu ankety zodpovídají pověření pracovníci týmu anketa (vesměs zaměstnanci FEL a FIT). Bližší údaje na stránce serveru ankety.

Hodnocení výuky je důležitou zpětnou vazbou na všech vysokých školách (VŠ), proto Zákon o VŠ ukládá VŠ provádět pravidelné hodnocení činnosti VŠ a zveřejňovat jeho výsledky. Vnitřním smyslem ankety je získání zpětné vazby pro vyučující a vedení fakulty. Anketa je organizována a řízena z úrovně ČVUT pro všechny fakulty.

Výsledky ankety

Vážení přátelé, pro prohlížení výsledků ankety zvolte, do jaké skupiny patříte:

Učitelé

Dotazy, připomínky a náměty k anketě prosím posílejte na adresu studentska-anketa@fs.cvut.cz