Junior Tech University

Publikováno: 21. 06. 2016

Do 21. srpna 2016 se mohou středoškoláci hlásit do šestého ročníku projektu Junior Tech University a absolvovat tříměsíční individuální stáž na akademické půdě ČVUT. Vybraní uchazeči budou mít od září na jimi zvolené fakultě svého mentora, který jim zajistí různé exkurze, účast na některých přednáškách a představí zajímavosti z kateder a ústavů ČVUT.

Více informací a způsob přihlášení naleznete na stránkách www.juniortechuniversity.cz

Junior Tech University je projekt ČVUT do kterého se zapojuje pravidelně i Fakulta strojní. Cílem Junior Tech University je umožnit nadaným středoškolákům, kteří mají zájem o techniku, poznat prostředí vysoké školy a představit jim vybranou fakultu ještě před podáním přihlášky ke studiu. Studenti mají možnost, aby ve svém volném čase mohli dělat něco víc, rozšiřovali a prohlubovali svoje vědomosti a znalosti v oblasti vědy a výzkumu.