Vánoční koncert Fakulty strojní

Publikováno: 28. 11. 2022

Fakulta strojní ČVUT v Praze Vás zve na 24. benefiční koncert „Půjdem spolu do Betléma“, ve čtvrtek 22. prosince 2022 od 19.15 hodin v Betlémské kapli, Praha 1.

Výtěžek koncertu bude poukázán na konto HAIMA CZ, spolku pro pomoc dětem léčeným na Klinice dětské hematologie a onkologie Fakultní nemocnice Motol v Praze 5.

PROGRAM KONCERTU:
Antonio Vivaldi: Čtvero ročních dob – Podzim a Zima
Jakub Jan Ryba: Česká mše vánoční „Hej mistře...“

Účinkující:
Komorní orchestr Gymnázia a Hudební školy hl. m. Prahy LUX IUVENES PRAGA, členové Říčanského komorního orchestru, Emauzského sboru a orchestru, Sukova komorního sboru Benešov, komorního sboru a orchestru Bach-Collegium Praha, Pěveckého sboru ČVUT Praha, sborů Gabriel, Canticorum Iubilo, Imbus a muzikanti i členové dalších pěveckých sborů z Prahy a okolí. Dirigují Jakub Waldmann a Jáchym Svoboda

Sólisté:
Matěj Pčolinský a David Kubita – housle, Ráchel Skleničková – soprán, Anita Jirovská – alt, Petr Jedelský – tenor, Jan Ericsson – bas, varhaník Petr Pavel Mašlaň.

Pozvánky k stání budou k vyzvednutí od 5. 12. 2022 ve vrátnici Fakulty strojní ČVUT v Praze, Technická 4, Praha 6.

Ostatní pozvánky můžete objednávat na e-mailu: terezia.nemcova@fs.cvut.cz

Děkujeme za podporu těmto partnerům:

partneri_FS/ADV_studio.jpg
  [partneri_FS/frydrych.png]