Přípravný kurz z matematiky pro přijímací zkoušky

Publikováno: 24. 02. 2016

Ústav technické matematiky a Oddělení studijní pořádají

Přípravný kurz matematiky pro přijímací zkoušky do BAKALÁŘSKÉ ETAPY STUDIA na Fakultě strojní ČVUT v Praze

Náplň kurzu bude vycházet cíleně z obsahu testů u přijímacích zkoušek. Zaměří se především na ty partie středoškolské matematiky, v nichž dlouhodobě zjišťujeme opakující se kritické neznalosti vedoucí k neúspěchům u zkoušek z matematiky v bakalářském studiu.

Kurz se bude konat v osmi lekcích v období:

od 10. 3. do 28. 4. 2016 každý čtvrtek
od 16.30 do 18.00 hodin v posluchárně T4:C2-136
(v 1. patře budovy Fakulty strojní ČVUT v Praze, Technická 4, Praha 6 – Dejvice)

Cena kurzu je 800 Kč.

Účastníci a účastnice uhradí tuto částku při registraci (zápisu do kurzu).

Registrace probíhá v posluchárně T4:C2-136, vždy před začátkem kurzu!

Při registraci obdrží zapsaní účastníci a účastnice učební podklady k celému kurzu.

Prohlédněte si požadavky a vyzkoušejte si své znalosti z matematiky!!!
Okruhy k přijímacím zkouškám a vzorový test jsou k dispozici zde.

V případě problémů zvažte svoji účast na přípravném kurzu, kde si doplníte chybějící znalosti potřebné jednak pro zvládnutí přijímacích zkoušek a jednak pro zvládnutí předmětu Matematika I v 1. semestru studia.

Kontaktní osoby:
Za Ústav technické matematiky: doc. RNDr. František Mráz, CSc. – Frantisek.Mraz@fs.cvut.cz
Za Oddělení studijní: doc. Ing. Jan Řezníček, CSc. – Jan.Reznicek@fs.cvut.cz

Leták ke kurzu najdete zde.