Testovací místo COVID-19 ve Studentském domě

Publikováno: 22. 03. 2021

Od 22. 3. 2021 mohou zaměstnanci a studenti ČVUT využít ve Studentském domě v Dejvicích nově vzniklé testovací místo jako druhou možnou formu testování paralelně se samotestovacím systémem. Testování ve Studentském domě bude probíhat každé pondělí a úterý od 9.00 do 15.00 hodin do odvolání. Kapacita testovacího místa je taková, že prozatím není nutný rezervační systém. Odběr je jednoduchý a bezbolestný. Je hrazen zdravotní pojišťovnou.

Vstup je vstupem přes terasu do Menzy, poté v hale doprava a nahoru do prvního patra - všude jsou ukazatele. Mějte u sebe kartičku zdravotní pojišťovny a identifikační průkaz zaměstnance/studenta. Potvrzení o provedeném testu vám bude vystaveno na požádání, v případě pozitivity budete samozřejmě kontaktováni pro další postup.

[AKTUALIZACE]

Upozorňujeme na změnu testovací doby na Testovacím místě COVID-19, ve Studentském domě.
Doba pro testování bude nově 8.00 – 14.00, pro snadnější využití před příchodem na pracoviště.
V týdnu od 5. 4. 2021, bude testování probíhat pouze v úterý 6. 4. 2021 v uvedených hodinách, další týden opět Po-Út.